Mirai Nikki Photobook – The Story

No updates available

Donate €1.00 Or More

**Mávnutí křídla** Víme, že dát peníze dvoum mladým (cizím) lidem, není jen tak, a jsme za to rádi. Děkujeme a věřte, že budete informováni o našem postupu a až budeme hotovi, napíšeme vám a pošleme odkaz na fotoset vybraných fotek

0 Backers

Donate €5.00 Or More

**Zápis v deníku** Děkujeme, za váš zájem a podporu. Stejně jako budoucnost zapisovala aktérům do deníků, vy budete zapsáni do toho našeho. Rádi bychom vás zapsali do fotoknihy na seznam sponzorů. Před dokončením prací vás budeme kontaktovat a domluvíme se na detailech.

0 Backers

Donate €10.00 Or More

**Shození vlajky** Díky vám jsme přežili další Death Flag. Za váš příspěvek si můžeme dopřát další hodinu v ateliéru nebo vyjet fotit za město. Rádi bychom vás odměnili fotosetem vybraných fotek, včetně několika exkluzivních, které nebudeme zveřejňovat na našich stránkách a sociálních sítích.

0 Backers

Donate €15.00 Or More

**Střípky deníku** Děkujeme mnohokrát. Váš štědrý dar umožni nákup dostatečného množství životabudičů na další probdělou noc nad úpravami fotek, nebo kromě výjezdu za město se z něj budeme moci i vrátit! Jako díky vám pošleme podepsaný print. Před dokončením projektu vás budeme kontaktovat a domluvíme detaily.

0 Backers

Donate €20.00 Or More

**Digitální zápisky** Váš zájem nás opravdu těší a jsme za něj velmi vděční. Rádi bychom se s vámi podělili o výsledek naší práce. Až bude fotokniha připravena, podělíme se o ní v digitání podobě.

0 Backers

Add a Comment

photo

Pavel Cejka

Campaign Owner

flag Prague, cz

send a message

A Czech amateur photographer enjoying a good cosplay photography

No Followers Just Yet...

Not Ready to Donate?

Did you know a 10 second Facebook share raises an average of €25?

Share on