Pramogu klubas Kėdainiuose

  • €2.00
    Donated So Far

The campaign owner has stopped the page from accepting further donations. Please contact them if you'd still like to donate

Help this ongoing fundraising campaign by making a donation and spreading the word.
Show more
Show less

LABAS!

Kėdainieti, kreipiuosi į tave.

Mes abu žinome, kokia situacija - Kėdainiuose su pramogomis. Nėra kur nueiti, kur pasėdėti be kavinių ir restoranų, kur paklausyti geros muzikos, kur smagiai ir ramiai praleisti vakarą su draugais, gurkšnojant kokteilį ar tiesiog kavos/arbatos puodelį. O juk artėja VASARA. Taip norisi smagiai praleisti tuos šiltus ir jaukius, gražiausius metų vakarus.
Todėl aš turiu tau pasiūlymą!
Kodėl mums kartu nesusikūrus tos jaukios vasariškos vietelės ? Šiuo metu Kėdainiuose gyvena 24000 žmonių. Mums reikia 20% gyventojų pagalbos. Atrodo tikrai daug. Bet jei kartu susibursim bendram tikslui, galbūt mums pavyks?
Kokios pagalbos prašau iš tavęs? Tik 1 €. Viskas labai paprasta, jei visi bendrai prisidėtume bent minimaliai, manau tikrai pavyktų sukurti šį mažą stebuklą Kėdainiams.
Žinoma, prisidėjus 2€, 3€, 5€ ar daugiau viskas būtų daug greičiau ir paprasčiau. Bet sustabdykime fantazijas ir viską žiūrėkime realiau, pradžiai pasistenkim sutelkti visus ir su 1€ pagalba.

Dabar apie pačią idėją

Tarkime, mes surenkame tuos pinigus. Ką už juos veiksim? Įrenginėsim patalpas, supirksim žaliavas, įranga, įrankius, sumokėsim algas darbuotojams ir t.t Mes tapsime verslininkais, negi niekada apie tai nesvajojai?

(Kažkas labai nepatenkintas gyvenimu : Taigi čia apgaulė, nori tik išvilioti pinigus.)
Atsakymas į tokį požiūrį. Taip ! Būtent bandau išvilioti pinigus, tik aš bandau įtikinti, kodėl verta prisidėti prie šios įdėjos, o ne išvilioti pinigus apgaule savoms reikmėms. Visi pinigai bus skirti vasaros terasos Kėdainiuose įkūrimui. Kiekvienas prisidėjęs prie šios idėjos, turės galimybę sužinoti kur ir kam yra naudojami Kėdainiečių skirti pinigėliai. Taip pat, kiekvienos savaitės gale VIDEO apžvalga padarytiems darbams ir tolimnėms užduotims.
Pagalvok, gal visai gera idėja vieną kartą nenusipirkti šokolado, bandelės, energetinio gėrimo, alaus ar cigarečių pakelio, o paaukoti 1€ ir prisidėti prie didelio darbo gimtam miestui.

Rewards

Vardas Pavardė padėkos sienoje LOUNGE BAR'e

1. Vardas Pavardė padėkos sienoje LOUNGE BAR'e 2. Nuolaidų kodas

1. Vardas Pavardė padėkos sienoje LOUNGE BAR'e 2. Nuolaidų kodas 3. Galimybė pamatyti savaitės apžvalgų video anksčiau

1. VIP Padėka (Vardas Pavardė) sienoje LOUNGE BAR'e, ir meniu gale. 2. Nuolaidų kodas 3. Galimybė pamatyti savaitės apžvalgų video anksčiau

1. VIP Padėka (Vardas Pavardė) sienoje LOUNGE BAR'e, ir meniu gale. 2. Nuolaidų kodas 3. Galimybė pamatyti savaitės apžvalgų video anksčiau 4. Kokteilis pavadintas tavo vardu

1. VIP Padėka (Vardas Pavardė) sienoje LOUNGE BAR'e, ir meniu gale. 2. Nuolaidų kodas 3. Galimybė pamatyti savaitės apžvalgų video anksčiau 4. Kokteilis pavadintas tavo vardu (pats galėsi išsirinkti kokteilį) 5. Kokteilių knyga su TOP5 geriausiais pasaulio kokteiliais, pagal tavo mėgstama gėrimą.

Organizer

  • Tautvydas Titaitis
  •  
  • Campaign Owner

Donors

  • Vytis Merkinykas
  • Donated on May 29, 2019
€2.00

No updates for this campaign just yet

Donors & Comments

1 donors
  • Vytis Merkinykas
  • Donated on May 29, 2019
€2.00

Followers

0 followers
No Followers Just Yet...
€2.00
Donated So Far

No more donations are being accepted at this time. Please contact the campaign owner if you would like to discuss further funding opportunities

Help this ongoing fundraising campaign by making a donation and spreading the word.

Not Ready to Donate?

Did you know a 10 second Facebook share raises an average of €25?

Share on Facebook