I need your support to raise money for my MFA photography studies in USA

Switch language to Russian
No updates available

Donate $10.00 Or More

A thank you email card specifically designed for you

1 Backers

Donate $30.00 Or More

Will professionally edit your photo

0 Backers

Donate $40.00 Or More

Will design a poster for anything you want

0 Backers

Donate $50.00 Or More

Make up from me for a special occasion

0 Backers

Donate $80.00 Or More

Special symbolic gift from USA

0 Backers

Donate $100.00 Or More

Will do photoshoot for you. Photoshoot includes makeup, hair and styling.

0 Backers

Donate $300.00 Or More

will send you an art-piece from my graduation project exhibition (120cm/100cm photoblog). You can select photo from the gallery

reward_image

0 Backers

photo

We are in really bad condition financially as family, so i cannot even go outside from home not to spend money. So i can afford for just this amount. Sorry for that. I know it is just $2 but i hope it brings luck for you! Good luck and success in your life! I love you.

Aytül İlge Genç

Backed with $2.00 On Aug 13, 2019

photo

Good Luck!

Ali Baysal

Backed with $10.00 On Aug 13, 2019

photo

Anonymous

Backed On Aug 11, 2019 Amount Hidden

photo

Good luck!

Luana Nanu

Backed with $20.00 On Aug 09, 2019

photo

Merhaba! Ben Aziza Abdieva, Kırgızistanlıyım. Türkiye’de okudumve bu yıl Bilkent Üniversitesi’nden mezun oldum. Mezuniyet projem için maskelerle ilgili heykelsel ve fotografik bir sergi yaptım. Sergiye Teksas Teknik Üniversitesi’nden iki profesör geldi ve bu çalışmadan etkilendiler ve beni üniversitelerinde okumaya davet ettiler. Burslu olarak MFA fotoğrafçılık programına kabul edildim ve Eğitim Asistanlığı görevinde çalışıcam. Asıl olay, TA harcamalarımın ve bursumun, 2019-2020 akademik yılı için tahmin edilen maliyetin neredeyse tamamını karşılayacağı. Normalde o üniversitede okumak için bir yıl boyunca okul ücreti, kalacak yer ve diğer kişisel harcamalar için 29.940 $ ’a ihtiyacım olacaktı. Ancak TA pozisyonum ve bursum nedeniyle Üniversitenin 24,763 $ ’ı kapsıyor. Ve geri kalanı ise 5,177 $ . 2,698 $ ’lık kısmı sağlık sigortası için gerekli, Diğer yarısı olan 2,479 $ ise geçim masrafları için. Ebeveynlerim bana destek olmak için ellerinden geleni yapıyorlar; uçak biletlerimi ve vize ücretim için para toplayabildiler. Hala daha fazlasını bulmak çaba gösteriyorlar ve bu benim için çok büyük bir yük. Öğrenci vizesi aldığım için ABD’de çalışmam imkansız eğer fark edilirsem kanunlar gereği öğrenciliğimi iptal ediliyor. Bu yüzden, bütçenin geri kalanını çalışarak telafi etmem mümkün değil. ABD’ye gitmeden önce gerekli parayı toparlamak için elimden geleni yapıyorum. Şuana dek biriktirdiğim 500 $ var. Bu yüzden, sizden beni desteklemenizi ve geri kalan kısmı olan 27000 TL civarındaki parada destekte bulunmanızı rica ediyorum. Bu bağış fonunu başlatmadan önce tereddütlü ve bağış toplanamazsa ne yaparım diye çok endişeliydim ama hey ! denemezsem asla bilemem değil mi ? :) Gelecek için büyük hayallerim var ! Kendimi bağımsız kadın bir sanatçı olarak görüyorum. Bu çalışma gelecekteki kariyer planlarım için büyük derecede bir adım olacak. Hayallerime katkıda bulunur ve hedeflerime ulaşmamda bana yardımcı olursanız sizlere ne kadar minnettar olacağımı asla dile getiremem. Büyüklüğü ne olursa olsun, her katkı benim için bir dünya anlamına geliyor. Lütfen bu yardım çağrımı mümkün olduğunca çok kişi ile paylaşın her geçen saniyenin benim için anlamı çok büyük. Geleceğimde sizlerinde katkıları olduğu için çok minnettarım.

efe buyukyagcioglu

Posted On Aug 08, 2019

Add a Comment

photo

Aziza Abdieva

Campaign Owner

send a message

photo

Odessa Brégail

Following Since Aug 16, 2019

photo

Cagla Akpinar

Following Since Aug 11, 2019

Not Ready to Donate?

Did you know a 10 second Facebook share raises an average of $25?

Share on