Atbalsts Virtualaskola.lv

  • €3.00
    raised of €150,000.00 goal
0% Funded
1 Donors
Help this ongoing fundraising campaign by making a donation and spreading the word.
Show more
Show less

Projektu Virtuālā skola īsteno biedrības Create & Develop trīs IT entuziasti. Tā ir attālinātās mācīšanās platforma tiešsaistē. Projekts tapa 2020. gada marta sākumā, redzot nepieciešamību pēc virtuāla risinājuma attālinātā mācību procesa nodrošināšanai.

Šobrīd notiek platformas aktīva lietošana un katru dienu to lieto un testē vairāk kā 15000 reģistrētu lietotāju. Šis risinājums padara attālināto mācību procesu ērtu, turklāt nodrošina vienu no svarīgākajiem aspektiem – tiešu komunikāciju starp pedagogu un izglītojamajiem, tiešu atgriezenisko saiti un mācīšanās prieku mācību stundas / klases ietvaros.

Ik dienu attālināti, izmantojot dažādus tehniskos risinājumus, palīdzam vairākiem desmitiem skolēnu un skolotāju. Biedrība ir izveidojusi daudzkanālu tehniskā atbalsta telefona līniju +37166938585, kur jebkurš lapas lietotājs var griezties pie administratoriem un atrisināt ne tikai grūtības, kas radušās ar virtualaskola.lv lietošanu, bet arī, ja nepieciešams, attālināti palīdz nokonfigurēt datoru vai citu viedierīci, jo novērojumi liecina, ka daudziem tās ir bez atjauninājumiem un tāpēc rodas tehniskas kļūmes. Platformas lietošanai nav nepieciešams instalēt datoros vai citās viedierīcēs atsevišķas programmas.

Lai Virtualaskola.lv spētu pastāvīgi darboties un mēs spētu sekot līdzi jaunākajām tehnoloģijām ieviest jaunas funkcijas paplašināt virtuālās skolas moduļu klāstu, mums nepieciešams Jūsu atbalsts. Ikkatrs, kas sniegs savu atbalstu tagad - sniegs to arī izglītības līmenim nākotnē, lai skolēni un skolotāji 21. gadsimāt var pilnvērtīgi strādāt un apgūt zināšanas.


Organizer

Donors

  • Anonymous
  • Donated on Jan 24, 2021
€3.00

No updates for this campaign just yet

Donors & Comments

1 donors
  • Anonymous
  • Donated on Jan 24, 2021
€3.00

Followers

0 followers
No Followers Just Yet...
€3.00
raised of €150,000.00 goal
0% Funded
1 Donors

Help this ongoing fundraising campaign by making a donation and spreading the word.

Not Ready to Donate?

Did you know a 10 second Facebook share raises an average of €25?

Share on Facebook