Vaidas mācības Royal Conservatoire of Scotland muzikālā teātra programmā

 • €1,110.00
  raised of €23,160.00 goal goal
4% Funded
38 Donors
Raised offline: €2,920.00
Total: €4,030.00
Help this ongoing fundraising campaign by making a donation and spreading the word.
Show more
Show less

Mani sauc Vaida un man ir sniegta milzīga iespēja attīstīt sevi - septembrī uzsākt mācības Royal Conservatoire of Scotland Glāzgovā un 3 gadu laikā iegūt bakalaura grādu muzikālajā teātrī!

Es ar mūziku nodarbojos jau kopš bērnības, vairākus gadus es dziedāju Līgas Celmas - Kursietes vadītajā meiteņu korī “Spīgo”, kurš padarīja skatuvi par manām otrajām mājām. Vasaras tika pavadītas koru konkursos, koncertos un braucienos, tika apgūts dažāds repertuārs un iepazīti Latvijas labākie instrumentālie kolektīvi. Kad pienāca laiks uzsākt mācības vidusskolā, es izvēlējos riskēt un mēģināt iestāties Latvijas labākajā mūzikas vidusskolā, Rīgas Doma kora skolā, kas piedāvāja vien pirms 3 gadiem dibināto mūziklu nodaļu.

Nu ir pagājuši četri projektu un pieredžu pilni gadi un, sākot ar 2021. gada decembri, es izmēģināju savu veiksmi, iesūtot video pieteikumus vairākām ārzemju augstskolām, kas piedāvā izglītību muzikālajā teātrī, jo apgūt mūziklus augstskolas līmenī Latvijā vēl nav iespējams. Viena no šīm skolām - Karaliskā Skotijas Konservatorija, kuras mājaslapā ar lieliem burtiem rakstīts Pasaules TOP 3 skatuves mākslu skola pasaulē". Lai pieteiktos mācībām bija jāsūta vairāki video dziedāšanā, dejā, aktiermeistarībā un instrumentu spēlē, jo šajā nodaļā audzēkņi papildus mūziklu zināšanām apgūst dažādu instrumentu spēlēšanu, absolventam garantējot arī “actor-musician” kvalifikāciju.

Skola, kuras mūziklu nodaļā katru gadu uzņem no 18 - 20 cilvēkus (kamēr citas skolas uzņem 30, 50 vai pat līdz 80), kur strādā industrijā pazīstami profesionāļi, kur katru gadu kvalitatīvi uzved mūziklus un koncertuzvedumus, kur notiek sadarbības ar citu katedru studentiem, kas mācās filmu veidošanu, moderno deju, baletu, akadēmisko mūziku, džeza mūziku un vēl, un vēl. Šī skola piedāvā vietu tieši man!

Šis fakts man joprojām liekas neticams, bet es esmu ārprātīgi pateicīga un iedvesmota turpināt strādāt, jo četru gadu mācības mūziklu nodaļā ir atmaksājušās, un pat Karaliskā Skotijas Konservatorija, viena no prestižākajām skolām visā pasaulē, manī saskata pietiekamas prasmes un māksliniecisku potenciālu.

Royal Coservatoire of Scotland gadā par mācībām jāmaksā 19 314 britu mārciņas, tie ir 23 160 eiro. Šobrīd meklēju veidus, kā gūt finansējumu gan no pašas konservatorijas, gan no Latvijas Valsts kultūrkapitāla fonda, tomēr man būs vajadzīga palīdzība arī no citiem avotiem.

Lūdzu jums apskatīt savas iespējas ziedot manai izglītībai, kas man, kā vienīgajam bērnam mātei, kas pelna vidusmēra algu un tēvam, kas nav piedalījies ne manā audzināšanā, ne atbalstījis mani finansiāli, būtu neticama sapņa piepildījums. Es ticu un varu apgalvot, ka ja man būtu iespēja mācīties Royal Conservatoire of Scotland, es trīs gadu laikā kļūtu vēl prasmīgāka, zinošāka un varošāka. Es ņemtu visas iespējas uzstāties un muzicēt ar vislielāko atbildību un profesionalitāti un vairāk par visu novērtētu iespēju iegūt pasaules līmeņa izglītību.

Man ir nepieciešams jūsu atbalsts, lai piepildītu savu sapni, uz kuru esmu mērķtiecīgi strādājusi šos četrus gadus. Es apsolu turpināt strādāt ar neatlaidību un mīlestību pret darbu, lai pēcāk Latvijas kultūrai radītu jaunu impulsu muzikālā teātra žanra attīstībai un ar godu nestu Latvijas vārdu Glāzgovas Karaliskajā Skotijas Konsevatorijā!

Organizer

Donors

€50.00
€20.00
 • Veronika "Viječka" Aksjutina
 • Donated on Aug 24, 2022
 • Unučkai! Kap laimeigai viss izītu!

€30.00
Aug 19

Ielūgums uz koncertu!

Update posted by Vaida Vovere at 03:21 pm
rrrr

Lai dalītos ar savu sirds žanru mūzikliem un priecētu skatītājus Āgenskalna tirgū, atjaunotajā Pārdaugavas sirdī, es rīkoju koncertu "CEĻĀ UZ"! 24. augustā, plkst. 19:00 Āgenskalna tirgū uz kopienas skatuves! Ieeja par ziedojumiem, kuri tiks novirzīti manām studijām Karaliskajā Skotijas Konservatorijā! Gaidīšu!

See update
0
Jul 12

+ 2000 EUR!!!

Update posted by Vaida Vovere at 06:37 pm
rrrr

Labas ziņas!Firma AKG Thermotechnik Lettland, kurā mana mamma ir ilggadējs darbinieks, ir sniegusi man atbalstu 2000 EUR apmērā! Es nekad nebūtu gaidījusi tik lielu un devīgu palīdzību, bet es esmu neizmērojami pateicīga par šo ieguldījumu manā nākotnē un ticību maniem spēkiem, kuru ir izrādījis AKG Thermotechnik Lettland SIA! Es gribu. . . . .

See update
0
Jun 17

KKF!

Update posted by Vaida Vovere at 12:44 pm
rrrr

Viens no pirmajiem soļiem, ko spēru ceļā uz finansējuma meklēšanu bija projekta rakstīšana Kultūrkapitāla fondam. NMV Rīgas Doma kora skolas bibliotēkā rakstīju vajadzīgo informāciju, panikoju par tāmi, kuru līdz ar projektu jāiesniedz, jo nepieciešamais daudzums vairāk šķita kā monopola nauda, nevis reāli iegūstami līdzekļi. Tomēr kaut kā laikā izdevās projektu. . . . .

See update
0
Jun 03

Stipendija! Scholarship!

Update posted by Vaida Vovere at 04:02 pm
rrrr

Priecīgas ziņas! (ENG below) Esmu saņēmusi stipendiju, kas sedz daļu mācību maksas - 3000 GBP gadā. Šī stipendija man pienākas visus trīs gadus un atvieglo studiju maksu par veseliem 15%! Šī stipendija ir liels iedrošinājums arī no pašas Konservatorijas!Tomēr tāpat priekšā ir ilgs naudas vākšanas ceļš, jo man būs jāsedz. . . . .

See update
0

Donors & Comments

38 donors
€50.00
€20.00
 • Veronika "Viječka" Aksjutina
 • Donated on Aug 24, 2022
 • Unučkai! Kap laimeigai viss izītu!

€30.00
 • Lauris Gundars
 • Donated on Aug 15, 2022
€30.00
 • Anonymous
 • Donated on Jul 13, 2022
 • Babes, lai visi tavi sapņu sapņi piepildās

€50.00
€25.00
 • Anonymous
 • Donated on Jun 22, 2022
 • Shis ir no Elzas par B pieskatishanu!

Amount Hidden
 • ilona ovsjannikova
 • Donated on Jun 18, 2022
Amount Hidden
 • Anonymous
 • Donated on Jun 15, 2022
€30.00
 • Anonymous
 • Donated on Jun 07, 2022
Amount Hidden
Show more donors

Followers

9 followers
Ieva Gundare
Agate Baumane
Agnese Babre
Madara Melne-Tomsone
Helmuts Razdovskis
Uga Gundars
Kristīne Rožkalne
€1,110.00
raised of €23,160.00 goal
4% Funded
38 Donors
Raised offline: €2,920.00
Total: €4,030.00

Help this ongoing fundraising campaign by making a donation and spreading the word.

Not Ready to Donate?

Did you know a 10 second Facebook share raises an average of €25?

Share on Facebook