OMA KODU – Home for a Family of Five

Fundraising campaign by Kalli Allik
 • €18.00
  raised of €42,000.00 goal goal
0% Funded
2 Donors
Help this ongoing fundraising campaign by making a donation and spreading the word.
Show more
Show less

Tere, armsad inimesed! ♥

Minu nimi on Kalli. Elame perega Saaremaal. Oleme mehega mandrilt pärit, aga meeldib saare-elu väga. Oleme abielus olnud peaaegu 11 aastat ja meil on 3 imetoredat poega. Oleme aastaid unistanud oma päris kodust. Oleme kõik need aastad elanud üürikorteri(te)s, kus on 2 magamistuba ja köök-elutuba. Lisaks on meil jänku ja 2 merisiga.

On ruumist puudus ja hirmsasti tahaks ise kasvatada marju, maitsetaimi jne. Tahaks ise ka korterist välja saada. Lapsed pideval käivad hoovipeal mängimas, aga mida ma siin linnas passin... Vahest on ikka täitsa vangistatuse tunne. Kuhu ma niiväga ikka lähen? Kodu ja pere eest on ju vaja hoolt kanda. Tahan lihtsalt õue, kus ei ümbritse mind suured ehitised, vaid põllud ja metsad. Tahan õue, kus autode asemal näen liikumas loomi. Tahan tunda lõkke- ja ahjusoojust. Tahan sulistada vihmavees ja käia paljajalu lumel. Vahel tundub, et ka sellised tasuta elunaudingud on võimatud. Kes siis linnas lõket teeb? Kas see täiskasvanu on ikka normaalne, kes paduvihmaga (mööda linna) paljajalu jookseb?

Lapsed kasvavad ja vajavad oma tuba, praegu jagavad nad ühte tuba. Eelmisel aastal ehitasime neile sahtelvoodi, et neil oleks päevasel ajal rohkem ruumi. Kuid nad tahavad ka oma privaatsust, eriti kui nad saavad teismelisteks (veel mõned aastad). Tegelikult nad tahavad seda juba praegu. Samuti tahavad nii väga oma majja, mille hoovis nad saavad onne ehitada, saagida, peenralt marju noppida jne. Kindlasti peavad meie perega liituma veel rääkiv papagoi, 2 alpacat, kass ja koer. Lisaks kõigele sellele, on meil plaanis üks hoone renoveerida lühiajaliseks rendiks. Sellest peab saama koht, kus külastaja saab puhata, kaaslasega või perega aega veeta, loomadega tegeleda, grillida, päevitada jne.

Sel aastal toetas KredEx meid 10 000€-ga maja soetamiseks, millel on oma tingimused ... Elamispinna maksimaalne hind võib olla 50 000€ ning see peab olema korralik (ehk siis pesemisvõimalused, wc jne). No ma kinnisvaralehtedelt sellises hinnaklassis, nii heade tingimustega, maja ei leia. Kuid siiski, tegin laenutaotlused pankadesse. Selgus, et nad ei arvesta umbes 1 000€ suurust summat, mis laekub minu kontole iga kuu ... jah ... nii et nad ei anna ühtegi laenu. On palju asju, kuid ma ei hakka seda igavat tingimuste-lugu siia kirjutama. See on olukord nimega ‘’tingimused siin ja tingimused seal ning unistused ikka veel ainult peas’’.

Tahan maal elada, pidada loomi, kasvatada taimi ning ehitada imelist fantaasiaparki, mida saaksid ka Sina külastada ning nautida.

Mu hing karjub looduse ja oma kodu järele, juba liiga kaua.

Paistab, et tänapäeval toetatakse neid inimesi rohkem, kes tahavad linnas kodu soetada ning käivad täiskohaga palgatööl. Kuid, kust saab toetust inimene, kes tahab looduse rüppes elada ning pakkuda oma perele ja isegi võõrastele eluterveid väärtusi elus?

Hetkel tunnen, et jääb loota vaid Sinu suuremeelsusele. Palun toetada meie pere ettevõtmisi ja aita muuta maailma paremaks kohaks. Et lastest kasvaksid inimesed, kes oskavad looduse eest hoolitseda ning toitu kasvatada. Inimesed, kes armastavad inimesi ja loomi ning on hoolivad kõigi suhtes. Palun ole toeks ka meile, täiskasvanutele, kes me tunneme hinge kuuluvust maale. Andke meile võimalus luua ja olla loomingulised. Andke võimalus õnnele ja armastusele. ♥


Unistuste-tahvel:

ENGLISH:

Hello lovely people! ♥

My name is Kalli, which means a hug in Estonian language. Me and my family are living on the biggest island in Estonia, called Saaremaa. Been married almost 11 years and have 3 amazing sons. I have been dreaming of our own home for years. We are living in rental apartment, where are 2 bedrooms and kitchen-living room. We have a rabbit and 2 Guinea pigs. So, we are lack of space. Kids are growing up and need their own room, right now they are sharing one room. Last year I built drawer bed for them to have more room on the daytime. But they do want their privacy too, specially when they become teenagers (just few more years to go). That's a bit about our family.

This year, we were supported with 10K to buy a house, which has it's own conditions... We won't get the money if we don't find nice place to live with max amount of 50K. So... I was asking from banks, but they don't consider about 1K, that's coming to my account every month... yeah... so they are not giving any loan. There are many things, but I'm not going to write this boring condition-story here. It's just like conditions here and conditions there and drams in the head. I guess they think I'm crazy that I want to live on the countryside and have alpacas and build amazing fantasy park for people to see. I don't like conditions, I like freedom, love, nature and happiness. My soul is screaming for the nature and for our own country house. I don't see a way out to make this dream come true, even if we will get 10K as a support... just... no words for this World of Conditions. So here I'm, writing this as shortly and clearly as I can, to get help from anywhere in this World of Love.


Some photos of us. ♥

We love each other and like to have fun together.We love to spend time outside in the nature, make the fire and cook together.

Not to stay ''locked in apartment'' in the city!This is where we belong, but how to get there?

Can you PLEASE help us and let our souls be free!

PLEASE let us out from ''apartment-prison''! It's not even 80 square meters here! We want to be on the place you see on the photo! We want to renovate it from construction residues and from old wood. Help us to be the kind to the nature and to other people with who we are going to share the enjoyment of this land! I will share the future photos and videos with everyone who support us to make this dream come true.

MUCH LOVE! ♥

Rewards

Thank you! Much love and happiness into your life!

Unique coloring page/printable poster (PDF), on your choice.

Unique digital illustration (for print, t-shirt or other), on your choice. (PDF, JPG or other.)

You can stay at our place when travelling to Saaremaa, up to 3 nights.

Organizer

Donors

 • Anonymous
 • Donated on Nov 12, 2020
Amount Hidden
 • Anonymous
 • Donated on Nov 12, 2020
Amount Hidden

No updates for this campaign just yet

Donors & Comments

2 donors
 • Anonymous
 • Donated on Nov 12, 2020
Amount Hidden
 • Anonymous
 • Donated on Nov 12, 2020
Amount Hidden

Followers

0 followers
No Followers Just Yet...
€18.00
raised of €42,000.00 goal
0% Funded
2 Donors

Help this ongoing fundraising campaign by making a donation and spreading the word.

Not Ready to Donate?

Did you know a 10 second Facebook share raises an average of €25?

Share on Facebook