Bıdık with a broken arm

Switch language to Turkish
Update posted by Pinar Efe On Dec 11, 2018

Bıdık had an operation. 🎉🤗

Bıdık is the street cat that my grandma used to look after in front of her house. He came with a broken arm a few weeks ago. He needed to be operated. But we couldn't afford it. So I started to raise money and searched help for him. Thanks to Ms. Arzu and Ejder veterinary clinic, he had an operation. He's getting better now. The surgery cost 1000₺ (around 200$). We've paid just little part of it. We need support with the rest of expenses.

~

Bıdık ameliyat oldu. 🎉🤗

Bıdık anneannemin kapısının önünde baktığı sokak kedisiydi. Birkaç hafta önce ayağı kırık bir şekilde gelmişti. Ameliyat olması gerekiyordu. Ama ameliyat masraflarını karşıyalamadığımız için ameliyat olamıyordu. Şimdi Körfez Belediyesi veteriner hekimi Arzu hanım'ın ve Ejder veteriner kliniğinin sayesinde ameliyat oldu. Toplam ameliyat masrafları 1000 tl. Borcumuzun sadece küçük bir kısmı ödendi. Geri kalan masraflar için desteğe ihtiyacımız var.

Şuan bizim evimizde kalıyor. Ama iyileştikten sonra malesef sokağa geri dönmek zorunda kalacak. Ona güvende olabileceği bir yuva arıyorum. Kısırlaştırıldı, tuvalet eğitimi var ve cana çok yakın. Bahçeli evde bile bakılabilir, yeter ki o sokağa geri dönmesin. Eğer evinizi ya da bahçenizi ona açabilirseniz benimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu koca oğlanı sahiplenme imkanınız ya da borcuna destek olma imkanınız yoksa, lütfen en azından paylaşın, belki yardımcı olabilecek birisi çıkar.

Add a Comment

photo

Moni Zanklova

Backed On Dec 04, 2018 Amount Hidden

photo

Anonymous

Backed with $30.00 On Nov 27, 2018

photo

Anonymous

Backed On Nov 25, 2018 Amount Hidden

Add a Comment

photo

Pinar Efe

Campaign Owner

flag Kocaeli, tr

send a message

photo

Moni Zanklova

Following Since Dec 04, 2018

Not Ready to Donate?

Did you know a 10 second Facebook share raises an average of $25?

Share on